МІНСЬКИЙ ЗАВОД ПРЕЗЕНТУВАВ ЛЕГКИЙ БРОНЬОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ

Мінський завод колісних тягачів (МЗКТ), що виробляє спецтехніку під брендом Volat, на виставці IDEX 2021 в ОАЕ презентував легкий броньований автомобіль МЗКТ-49010 4×4.

Про це 21 лютого ц.р. повідомив портал Ukrainian Military Pages.

Машина має чотиридверний кузов, що вміщає п’ять чоловік з екіпіровкою. Вантажопідйомність – 1800 кг. Кузов і капсула екіпажу виконані з бронесталі Miilux, що витримує обстріл набоями 7,62х39 і 5,45х39 з кулею ПС на відстані від 10 метрів. Навісний захист тримає обстріл бронебійно-запальними 7,62-мм набоями.

Протимінний захист МЗКТ-490101 розрахований на вибух протитанкової міни з 6-кг зарядом під днищем або колесом. Машина має V-образне днище та оснащується спеціальними сидіннями, що знижують травматизм екіпажу при підриві на міні. Кліренс – 450 мм.

Двері оснащені бійницями, на даху люк, замість якого може бути змонтований бойовий модуль.

Машина оснащена корейським дизелем Doosan DL06 (270 к.с.), американською 6-ступінчастою автоматичною трансмісією Allison, які об’єднані в єдиний модуль з двошвидкісною роздавальною коробкою чеської компанії ADS, що полегшує ремонт і заміну агрегатів. Дискові гальма – німецької компанії Knott.

МЗКТ-490101 має можливість примусового блокування диференціалів та систему контролю тиску в шинах. У разі пошкодження коліс машина може рухатись завдяки системі Runflat.

Салон автомобіля оснащений системою опалення та кондиціювання.

 

Поделиться публикацией