МІНОБОРОНИ РФ ВИПРОБУВАЛО НОВУ РАКЕТУ У КАЗАХСТАНІ

На території Казахстану, на ракетному полігоні часів Радянського Союзу Сари-Шаган пройшли випробування нової російської ракети, яка повинна стати складовою протиракетної оборони РФ, 3 червня повідомив «Коммерсантъ» з посиланням на Міністерство оборони Росії.

 

«На полігоні Сари-Шаган (Республіка Казахстан) бойовим розрахунком військ протиповітряної і протиракетної оборони ВКС успішно проведено черговий випробувальний пуск нової ракети російської системи протиракетної оборони», – заявили в міністерстві журналістам.

 

Російські військові не навели жодних інших подробиць, зокрема, невідомо, яка саме ракета випробовувалася. Відомо лише, що ця система ПРО вже стоїть на озброєнні російських військ.

 

1 лютого держсекретар США Майк Помпео анонсував вихід Сполучених Штатів з ДРСМД. США завершать вихід з Договору протягом шести місяців, якщо Росія не повернуться до виконання ДРСМД. Наступного дня президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія призупиняє участь у ДРСМД. 4 березня Путін підписав указ про припинення Росією виконання ДРСМД.

 

Раніше заступник держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон заявила про те, що Сполучені Штати вимагають від Росії знищити ракету 9М729, наявністю якої Москва порушує ДРСМД — в цьому випадку угода може бути врятовано.

Поделиться публикацией