МІНОБОРОНИ ГОТОВЕ РОЗШИРИТИ ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ РАКЕТНОЇ ПРОГРАМИ, — АНДРІЙ ТАРАН

Міністерство оборони України готове збільшити фінансування перспективних проектів української ракетної програми. Про це керівник оборонного відомства Андрій Таран заявив за підсумками робочого візиту до стратегічних підприємств вітчизняної ракетно-космічної галузі — ДП «Південмаш» та ДП «КБ «Південне».

Як повідомлялось, 21 січня ДП «КБ «Південне» та ДП «Південмаш» з робочим візитом відвідала численна представницька делегація Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості на чолі з Віце-прем’єр-міністром Олегом Уруським та Міністерства оборони України на чолі з Міністром оборони Андрієм Тараном.

Урядовці ознайомилися з поточним станом виробництва та напрацюваннями вітчизняних підприємств ракетно-космічної галузі та провели нараду, присвячену виконанню Державного оборонного замовлення на 2021 рік.

Під час візиту було оглянуто виробничі потужності ДП «КБ «Південне»: комплекс нових матеріалів і перспективних технологій, а також цех складання і випробувань космічних апаратів.

— Міністерство оборони останнім часом активізувало роботу над нарощенням нашого ракетного щита. Тому, крім іншого, тут, у Дніпрі, нас цікавлять перспективні розробки у сфері ракетно-реактивного озброєння для Збройних сил України. Для цього Міноборони готове розширити фінансування української ракетної програми, — заявив Андрій Таран.

Т.в.о. Генерального директора ДП «КБ «Південне» Олександр Кушнарьов ознайомив Віце-прем’єр-міністра та Міністра оборони з ходом робіт над проектами оборонної та космічної тематики, за якими зараз працюють на підприємстві. Особливу увагу було приділено військовим розробкам, супутникам та міжнародним космічним проектам.

Генеральний директор ДП ВО «Південмаш» Сергій Войт проінформував про стан робіт підприємства та пропозиції щодо розширення перспектив співпраці.

Директор ДП «НВО «ПХЗ» Леонід Шиман розповів учасникам наради як підприємство виконує роботи за Державним оборонним замовленням та окреслив перспективи розвитку напрямів діяльності заводу.

Як повідомив у Facebook Віцепрем’єр-міністр — Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський, під час наради обговорено Державне оборонне замовлення на 2021 рік, поточний стан реалізації окремих програм та проєктів, а також нещодавно ухвалену Концепцію Загальнодержавної цільової науково-технічної космічної програми України на 2021-2025 роки. Було наголошено, що ухвалення відповідної Програми, яке має відбутися в короткостроковій перспективі, забезпечить ефективне використання вітчизняного космічного потенціалу та реалізацію інтересів держави у сфері національної безпеки та оборони.

Поделиться публикацией