МОМЕНТ ІСТИНИ ВІЙНИ НАБЛИЖАЄТЬСЯ – ДИРЕКТОР ЦДАКР

Напевно, нинішній і найближчі день-два стануть ключовими у війні – це битва за Київ. Вороже кільце навколо Києва майже сформоване, сторони, не перериваючи динамічних боїв, готуються до головного бою: українці – захищати столицю, а російські війська – атакувати.

 

Про це написав у статті для LB.UA директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак.

Експерт, зокрема, зазначив наступне.

Можливе заходження противника в навколишні населені пункти з Ворзеля. Він також намагається прорватися танковими колонами з боку Іванкова та Чернігова.

Вранці 25 лютого з’явилися й суто київські події – окремі епізоди міських боїв.

Головне в усьому перебігу подій те, що Україна ані на мить не втратила свого обличчя, продемонструвавши лише рішучу готовність вистояти та перемогти. Наразі можливості сил оборони України вистояти та таким чином зафіксувати перемогу України надзвичайно високі – перемога України полягає в тому, щоб не дозволити Путіну зробити свою диявольську справу. Саме стійкість протягом кількох діб здатна призвести до краху злочинного режиму Путіна. І до того ж, може, й Захід не промовчить…

Чому саме перші три дні війни є вирішальними? Тому що Путін пішов ва-банк, усвідомлюючи, що затягування війни на тиждень фактично стає програшом та смертю його режиму. Хазяїн Кремля не несподівано назвав цю війну військовою операцією – дуже розраховував на бліцкріг. Але сили оборони зламали плани Путіна.

Поделиться публикацией