МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЗАВОД «ОКЕАН» ВИСТАВИЛИ НА АУКЦІОН

Миколаївський суднобудівний завод «Океан» виставили на продаж зі стартовою ціною в 1,8 мільярда гривень. Відкритий аукціон заплановано на 21 вересня 2018 року в приміщенні ПАТ МСЗ «Океан».

Про це на своїй сторінці у Facebook з поміткою «офіційно» повідомила ліквідатор заводу Ірина Сербін, передає Укрінформ.

«Відповідно до Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» відбудеться продаж цілісного майнового комплексу ПАТ МСЗ «Океан».Стартову ціну визначено за сумою всіх кредиторських вимог, які складають понад 1,8 млрд гривень», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з цієї суми понад 91 млн грн – заборгованість із заробітної плати.

«Я безмежно люблю ПАТ «МСЗ «Океан» та весь трудовий колектив і дуже хочу побачити цих людей щасливими, а підприємство — процвітаючими. Але ми не можемо змінити історію і її ганебні для «Океану» сторінки. Лишається сподіватися, що епоха так званих «відповідальних зберігачів» — назавжди пішла в минуле і оцінку їй дадуть компетентні органи. Ті, хто хотів би отримати «Океан» просто так, безплатно, і вже робив це – можуть спробувати зірвати аукціон. Але вірю, що саме зараз з’явився унікальний шанс вдихнути нове життя в українське суднобудування», — додала Cербін.

Як повідомлялося, 5 квітня 2017 року Генпрокуратура оголосила в розшук групу осіб, підозрюваних в доведенні Миколаївського суднобудівного заводу «Океан» до банкрутства і нанесенні йому збитків на 1,5 млрд грн.

Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спеціалізується на виробництві і ремонті контейнеровозів, танкерів, буксирів, барж водотоннажністю до 350 тис. тонн.

У листопаді 2013 року Господарський суд Миколаївської області визнав банкрутом «МСЗ «Океан» за клопотанням близької, за деякими даними, до власника «Смарт-груп» Вадима Новинського «Консалтинг-Гамма».

Поделиться публикацией