МВС УКРАЇНИ ОЧІКУЄ ПОСТАВКУ 28 ГЕЛІКОПТЕРІВ AIRBUS

МВС України очікує поставку 28 гелікоптерів виробництва компанії Airbus цього року.

Про це під 11 травня ц.р. повідомив Мілітарний, посилаючись на  заяву глави МВС Арсена Авакова під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» .

 

Вони підуть до Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби та Національної Гвардії.

Цього ж року у Ніжині розгорнуть інфраструктуру обслуговування авіаційної техніки Міністерства внутрішніх справ.

Цей майданчик у майбутньому стане центром технічного обслуговування гелікоптерів для інших галузей українського народного господарства та наших європейських партнерів.

Ми продовжуємо реалізовувати спільний з нашими французькими партнерами проєкт щодо єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту. Нацполіція, НГУ, ДСНС та ДПСУ тільки цьогоріч поповняться 28 гелікоптерами Airbus, наразі триває підготовка пілотів і техніків, – сказав Аваков.

Наприкінці 2020 року Національна поліція України отримала власний гелікоптерний майданчик у Каневі, що до цього перебував на балансі Украероруху.

На його базі було створено центр авіаційного забезпечення Національної поліції України.

Тоді ж Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України оголосив тендер на закупівлю 2 комплектів ангару для зберігання авіаційної техніки, що будуть побудовані на вертодромі «Гелікоптерний майданчик Канів (Пекарі)».

Очікувана вартість закупівлі складає 10 788 730,00 грн, строк надання послуги – до 24 грудня 2020 року.

Технічна документація тендеру передбачає, що авіаційний ангар повинен бути обладнано системами: електроживлення, опалення, освітлення, вентиляції, та пожежного сповіщення. Авіаційний ангар повинний передбачати можливість відносно швидкого демонтажу.

 

Поделиться публикацией