ЛИШЕ УКРАЇНА МАЄ ВИЗНАЧИТИ МОМЕНТ ПЕРЕГОВОРІВ З РФ – БІЛИЙ ДІМ

Координатор Ради національної безпеки США зі стратегічних комунікацій Джон Кірбі, коментуючи так званий «мирний план» кандидата в президенти на цьогорічних виборах Дональда Трампа, про який кілька днів тому розповіло агентство Reuters, заявив, що лише Україна може вирішити, коли розпочати мирні перемовини з Росією. Під час останнього брифінгу він загалом скептично висловився щодо цього плану.
Він нагадав про позицію чинної адміністрації в питанні перемовин Києва та Москви — нічого про Україну без України. Вашингтон не збирається примушувати нашу державу до територіальних поступок, оскільки розуміє важкість наслідків у випадку можливої перемоги диктатора Путіна.
Агентство Reuters повідомила, що план Дональда Трампа щодо завершення війни в Україні полягає у тому, аби змусити сторони сісти за стіл перемовин. Якщо Київ відмовиться робити це — залишиться без допомоги, а якщо Москва — її або попередять, що військова підтримка ЗСУ зі сторони Штатів навпаки збільшиться, або пообіцяють їй відкласти на тривалий час вступ України в НАТО. Також у команді республіканця вважають, що для тривалого миру Києву потрібні гарантії безпеки, обіцяти які можна, озброївши Україну до зубів.

Поделиться публикацией