«ЛЕЛЕКА-100 – НАЙБІЛЬШ МАСОВИЙ У ВИКОРИСТАННІ В ЗОНІ ООС БПЛА В УКРАЇНІ» — СПІВВЛАСНИК «ДЕВІРО»

«Беспілотник Лелека-100 є найбільш масовим у використанні в зоні ООС багатоцільовим безпілотним літальним апаратом в Україні, 46% усіх бойових вилетів було здійснено саме цим БПЛА»

Про це в інтерв’ю Security Talks зазначив співвласник «Виробничо-Інноваційної компанії «ДЕВІРО» Денис Чередніченко.

За його словами, виробнича-інноваційна компанія «ДЕВІРО» була заснована в Україні в 2014 році, після поставок армійціям близько півтора десятки БПЛА, які були попередніми прототипами Лелека-100.

Наразі поставлено в ЗСУ понад 300 БПЛА Лелека-100, — зазначив Чередніченко, додавши, що «ДЕВІРО» готова до розвитку БПЛА, в тому числі, до створення ударного БПЛА, або дрона-камікадзе — останнє вже активно експериментується компанією-партнером.

Спеціалізація «ДЕВІРО» — проектування, розробка і виробництво безпілотних літальних апаратів, програмного забезпечення для аналізу і обробки отриманої інформації.

Лелека-100 — український військовий багатофункціональний безпілотний літальний апарат, розроблений компанією «Deviro».

Лелека-100 був спроектований фахівцями з компанії «Deviro» в конфігурації літакового типу, проте, важливо уточнити, що пристрій має компактні габаритні розміри, зокрема, при довжині фюзеляжу дрона в 1 метр 14 сантиметрів, розмах крил БПЛА становить 1 метр 98 сантиметрів, що в свою чергу суттєво спрощує процес експлуатації та транспортування цього повітряного судна. Крім того, необхідно враховувати, що даний літальний апарат має високу маневреність, через що пристрій чудово підходить для виконання поставлених цілей і завдань.

Поделиться публикацией