КРЕАТИВНІСТЬ УКРАЇНСЬКОГО СПРОТИВУ: ЯК ДІЮТЬ СУЧАСНІ ПАРТИЗАНИ

Профільний український портал Railway.Supply розповів, що невідомий в Іркутській області РФ зумів зупинити вантажний залізничний ешелон лише за допомогою звичайного дрота, який намотали на рейки. А для більшої життєствердності на місці події були розкидані аркуші з побажанням смерті окупантам.

Ця технологія працює так – якщо намотати на рейки дріт, сигнальна система СЦБ на залізниці видає червоний колір на світлофорі, спрацьовує автоблокування і поїзд починає гальмувати незалежно від волі машиніста. Підступність такого способу дій полягає ще і в тому, щоб одразу і не зрозуміти- у чому неполадка, і чому сигналізація не пропускає поїзд.

Як вказує Defense Express, цей епізод вартий уваги — можливо, хтось з бійців Руху опору побачить гарний спосіб, як за допомогою звичайного дрота «закоротити» рейки та залишити окупантам «життєствердне» послання.

Були неоднократні повідомлення про те, що окупанти використовують залізницю для «маневру військами» на тимчасово окупованих територіях України. І також – для логістичного забезпечення своїх військ окупанти провели мобілізацію цивільних залізничників. І тут можуть знадобитись будь-які методи впливу на ворога, в тому числі й психологічного.

Поделиться публикацией