КОМАНДУВАЧ ССО ПРО ВИКОРИСТАННЯ ДРОНІВ НА ВІЙНІ ПРОТИ РФ

У війні з Російською Федерацією дрони відіграють ключову роль. Водночас українські розробки безпілотників не мають аналогів у світі. Про це розповів командувач Сил спеціальних операцій (ССО) Віктор Хоренко в інтерв’ю ТСН.  За словами військового, безпілотники широко застосовуються в різних задачах: у повітрі, на землі, воді та під водою.

«Ми бачимо, як перелаштовуються бойові дії. Якщо на початку 2022-го року не так широко застосовувалися дрони, то зараз вони широко застосовуються в різних задачах: будь це повітря, земля, вода чи під водою. Ми маємо широкий спектр їх. Зрозуміло, багато про які ми не говоримо. Багато українських розробників, багато інженерів стали до лав. І просто, які хочуть реалізуватися, аналогів яких немає навіть у світі. Ми будемо використовувати повітряний простір, це зрозуміло, надводний, підводний, наземний також. Є деякі сфери, які йдуть трошки швидше. Багато розробок і випробувань проводиться», — сказав командувач ССО.

Хоренко наголосив, що процес навчання оператора займає багато часу, однак це вже не два-три роки, як було раніше. За словами командувача, військові застосовують техніку, коли є можливість, щоб не використовувати життя людей.

«І те що ви бачите частину в ЗМІ, те що ми можемо опублікувати – це лише частина нашої роботи. Для нас колись Крим, здавалося, такі роки війни, ми не могли завдавати втрат або не було можливості. Ми все переусвідомили й бачимо по тому, що ми працюємо по Криму, працюємо по їхньому логістичному забезпеченню і по їхнім базам. Все, що може нести нам загрозу і є в цьому районі, — це все для нас реалізовані задачі. І в нас очі є у багатьох місцях», — додав Хоренко.

Поделиться публикацией