КОМАНДУВАННЯ ПС ЗСУ ПРИДБАЛО ДВА КОМПЛЕКТИ БРОНЮВАННЯ ДЛЯ ТРАНСПОРТНИХ ГЕЛІКОПТЕРІВ

Командування Повітряних Сил ЗС України на відкритих електронних торгах придбало два комплекти бронювання для транспортних гелікоптерів Мі-8МТ(МТВ) за 3,2 мільйона гривень.

Про це 29 червня ц.р. повідомив портал Ukrainian military pages.

Контракт отримало приватне підприємство «Укравіатекстиль», яке перемогло у тендері ТОВ «Технодрайв плюс». При очікуваній вартості 3,43 млн грн, переможець запропонував ціну за свої послуги у 3,2 млн грн. Другий учасник торгів ціну не знижував.

Результати торгів оголосили 16 червня. А 29 червня військова частина А0215 (Командування Повітряних Сил) оприлюднило контракт на придбання двох комплектів бронювання по 1,6 млн грн за комплект.

Клас захисту плит має бути не нижче четвертого згідно з ДСТУ В 4103-2002 і підтверджуватися сертифікатами підприємства-виробника та висновками відповідних лабораторій. Питома вага бронеплит має бути не більше 7,85 г/см3, товщина не більше 5,5 мм.

Рік виготовлення має бути не раніше 2021 року Призначений строк служби становити 5 років, зберігання – 10 років. Гарантійний строк експлуатації – 1 рік.

Термін постачання замовнику – до 1 жовтня 2021 року.

Поделиться публикацией