КБ «ЛУЧ» ПРЕДСТАВИЛО ПРОТИТАНКОВИЙ РАКЕТНИЙ КОМПЛЕКС «АМУЛЕТ» (ВІДЕО)

Державне підприємство “Державне київське конструкторське бюро “ЛУЧ” представило бойову колісну машину на шасі БРДМ-2 з протитанковим ракетним комплексом «Амулет».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Раніше протитанковий ракетний комплекс «Амулет» було представлено на міжнародній виставці «Зброя та Безпека 2019» на шасі СБА «Новатор».

Така розробка дасть змогу озброїти протитанкові взводи, підрозділів на БРДМ-2, сучасними вітчизняними протитанковими ракетами на уніфікованому шасі.

Протитанковий ракетний комплекс «Амулет» використовує керовані ракети типу РК-2С (тандемно-кумулятивні) та РК-2ОФ (уламково-фугасні) аналогічні ПТРК «Стугна».

Ремонт та модернізацію бойових розвідувально-дозорних машин БРДМ-2 займається Державне підприємство “Миколаївський бронетанковий завод”.

В ході модернізації на машину встановлюють нові радіостанції, новий тепловізійний приціл замість штатного ТКН-1С для нічного бачення, а також вітчизняна навігаційна система СН-3003Н “Базальт”.

Відео з протитанковим ракетним комплексом «Амулет» на шасі БРДМ-2:

 

БРДМ-2Л1 готові для передачі в одну з мотопіхотних бригад ЗСУ Фото: Укроборонпром

Оскільки на озброєння української армії вже почали надходити СБА «Новатор», від компанії «Українська бронетехніка», то у майбутньому ймовірно будуть постачатися і протитанкові ракетні комплекси «Амулет» на їх шасі.

Поделиться публикацией