ЗСУ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ У НАВЧАННЯХ AGILE SPIRIT-2021 В ГРУЗІЇ ПІДРОЗДІЛІВ ІЗ БОЙОВИМИ СТРІЛЬБАМИ В СКЛАДІ БАТАЛЬЙОНІВ

Міжнародні військові навчання Agile Spirit 2021 пройдуть в Грузії з 26 липня по 6 серпня. У навчаннях візьмуть участь українські військові.

Про це повідомив портал Європейського командування ВС США.

У навчаннях візьмуть участь більше 2,5 тисячі військовослужбовців з 15 союзних і партнерських сил наступних країн: Грузія, Естонія, Німеччина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Іспанія, Туреччина, Україна, Велика Британія, США, Канада, Італія і Азербайджан.

 

Як зазначається, навчання проходитимуть на рівні бригади і передбачають загальні вправи багатонаціональних підрозділів з бойовими стрільбами в складі батальйонів.

 

Це десяті навчання Agile Spirit. Вперше проведені в Грузії в 2011 році, Agile Spirit стали щорічними навчаннями морських піхотинців США в Європі, які проходили між американськими і грузинськими військовими силами.

Нагадаємо, в липні США і Україна провели в Чорному морі військові навчання Sea Breeze-2021.

 

У 2021 році в НАТО планує провести 95 навчань, відкритих для партнерів альянсу. Росія в свою чергу проведе у вересні великі стратегічні військові навчання «Захід 2021» з Білоруссю, які Кремль називає «західним стратегічним напрямом».

Поделиться публикацией