ЗСУ ВДОСКОНАЛЯТЬ ЗАГАЛЬНОВІЙСЬКОВИЙ БРОНЕЖИЛЕТ: НОВА ПЛИТА ТА СИСТЕМА ШВИДКОГО СКИДАННЯ

Цього року в Збройних силах України розроблять нові вимоги до бронежилетів, після чого виберуть виробника, який їх виготовлятиме.

Про це 28 лютого повідомив портал Міноборони  «Армія Inform».

 

Зокрема, новий зразок бронежилета модульного перебуває у процесі вдосконалення, а зацікавленість у наданні ЗС України дослідних партій таких бронежилетів виявили три виробники, один із яких іноземний. Ці дослідні партії виготовляють відповідно до розробленого технічного опису «Бронежилет модульний», автором якого є постійна чинна група фахівців ЗСУ.

 

Зазначається, що наразі перші військові (дослідні) випробування вже пройшла партія бронежилетів від одного з виробників. Результати позитивні: зразок бронежилета зазнав значних змін, орієнтовно на 50%.

 

«Перед нами стоять два основні завдання щодо модифікації цього виробу. Перше: за результатами військових (дослідних) випробувань розробити вимоги до чохла бронежилета модульного, зокрема визначити модель чохла й показники якості матеріалів, із яких його виготовляють. А другим завданням є, за результатами балістичних випробувань, встановити вимоги до плити. Найголовніше — це методи перевірки плити», — розповів начальник управління розробки речового майна ГУ РСМЗ ЗС України підполковник Віталій Рябов.

 

Зокрема, у новому зразку модульного бронежилета застосовано систему швидкого скидання, що є обов’язковою складовою для таких виробів у країнах НАТО; плиту — жорсткий бронеелемент типу stand alone — відтепер перевірятимуть окремо; планується перевірка теплового впливу на чохол бронежилета, а також збереження його властивостей після намокання.

Поделиться публикацией