ЗМІНА СТРОЙОВОГО СТАТУТУ НЕ СКАСУЄ ДІЙСНЕ ВІЙСЬКОВЕ ВІТАННЯ

Міністерство оборони України зазначає, що втрата чинності Закону України «Про Стройовий статут Збройних Сил України» жодним чином не скасує військове вітання, яке буде закріплено у відомчому документі.

Про це 17 лютого ц.р. повідомили в пресцентрі міністерства.

 

«У зв’язку з прийняттям Верховною Радою України Закону України «Про визнання таким, що втратив чинність Закону України «Про Стройовий статут Збройних Сил України», Міністерство оборони України надає роз’яснення з приводу низки важливих питань. Серед них абсолютно невірне тлумачення щодо скасування в українській армії військового вітання «Слава Україні!» — «Героям слава!», — повідомили у пресцентрі Міноборони.

 

Закон України «Про Стройовий статут Збройних Сил України» втратив чинність 5 лютого, проте військове вітання залишається незмінним. В оборонному відомстві буде видано наказ Міністерства оборони України, де буде визначено: стройові прийоми і рухи військовослужбовців без зброї та із зброєю; строї підрозділів та військових частин у пішому порядку і на машинах; порядок виконання військового вітання, проведення стройового огляду; місце Бойового Прапора військової частини у строю, порядок його внесення і винесення та обов’язки військовослужбовців перед шикуванням і в строю та вимоги до їх стройового навчання.

 

У відповідному наказі Міністерства оборони України будуть збережені визначені на даний час вимоги щодо виконання військового вітання, а саме вітання: «Слава Україні!» та відповіді на нього: «Героям слава!».

 

 

 

 

Поделиться публикацией