ЗЕЛЕНСЬКИЙ НАЗВАВ СВІТУ КОНКРЕТНИЙ ПЕРЕЛІК ЗБРОЇ, ЯКИЙ НЕОБХІДНИЙ УКРАЇНІ ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД РФ

Щоб продовжувати захищати світ від російської агресії, Україні потрібен конкретний перелік зброї, заявив президент України Володимир Зеленський.

«Звертаюся до громадян усього світу з проханням допомогти донести до ваших урядів, адміністрацій президентів, керівників ваших країн реальні потреби України, які допоможуть зупинити війну», — йдеться у зверненні Зеленського.

За словами президента, зараз нам терміново потрібна важка артилерія, важка бронетехніка, системи протиповітряної оборони та літаки:

артилерійські установки (калібр 155 мм) і патрони;

артилерійські снаряди (калібр 152 мм). Стільки, скільки можливо;

реактивні системи залпового вогню: «Град», «Ураган» або американський M142 HIMARS;

БТР (БТР, БМП та ін.);

танки (Т-72, ​​американські або німецькі аналоги);

системи ППО (С-300, БУК або подібні сучасні західні ЗРК);

бойова авіація.

Зеленський попередив, що президент РФ Владімір Путін і його армія змінюють свою стратегію. Вони збираються ще сильніше тиснути на Харків і весь Донбас, включаючи Маріуполь.

«Росія не планує зупинятися на Україні. Пропагандистська машина Путіна відкрито заявляє, що Європа є «наступною логічною метою» після України. Тож або Захід допоможе Україні зупинити Путіна зараз, або Путін продовжить розширювати свою Російську імперію, вбиваючи при цьому тисячі жінок і дітей. Він уже робив це в Маріуполі, Харкові, Бучі та інших містах України», — підкреслив Зеленський.

Поделиться публикацией