ЗБРОЙНІ СИЛИ РФ ПОСТІЙНО УТРИМУЮТЬ ПОТУЖНЕ НАСТУПАЛЬНЕ УГРУПОВАННЯ НАВКОЛО УКРАЇНИ – ЗАСТУПНИК ГЛАВИ ОПУ

Збройні сили Росії постійно утримують потужне наступальне угруповання навколо України, також РФ веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства, заявив заступник глави Офісу президента України Роман Машовець.

«Росія своїми діями та збройною агресією щодня підриває основи демократичного світу, а Україна зараз не лише має військовий конфлікт із Російською Федерацією на своїх територіях, а фактично виступає як велика стіна для захисту всього світу», — сказав Машовець в інтерв’ю виданню Military Times, передає прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України у Facebook.

Він нагадав, що у другій половині 2021 року російські війська провели комплекс широкомасштабних командно-штабних навчань поблизу державного кордону України, проте після закінчення навчань до місць постійної дислокації повернувся лише особовий склад.

За словами Машовця, бойова та інша військова техніка, як-от танки, бойові машини та ракетні системи «Іскандер», залишилися біля кордону України, що дає змогу російській владі в дуже короткі терміни здійснити передислокацію особового складу та сформувати ударні угруповання, готові до наступальних дій на території України.

Також заступник глави Офісу президента зазначив, що РФ не просто демонструє військову агресію, а веде повномасштабну гібридну війну проти України та всього західного суспільства.

Крім того, заступник глави Офісу президента наголосив, що Bayraktar TB2 показали свою ефективність не лише для розвідки — 26 жовтня один із комплексів «був використаний проти російської батареї», що, як очікувалося, набуло геополітичного резонансу.

«Бійці окупаційних військ намагаються уникнути служби на передовій. Я вважаю, що це найкраще свідчить про нашу готовність захищати землі України, адже правда на нашому боці. Ми не прагнемо захопити чужі території, ми справедливо захищаємо свої кордони і готові це робити у майбутньому», – сказав Машовець.

Поделиться публикацией