ЗАХІД МАЄ ПЕРЕДАТИ УКРАЇНІ ЛІТАКИ ТА ЕФЕКТИВНІ ЗАСОБИ ППО ТА ПРО — КУЛЕБА

Захід має запровадити проти Росії ще жорсткіші санкції, передати Україні літаки та ефективні засоби ППО та ПРО, повністю ізолювати Росію та Путіна. В іншому разі заклик «ніколи більше» – лише порожній звук.
Про це 8 березня ц.р.повідомив портал Ліга.Новини, посилаючись на матеріал міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу для The Washington Post.
«Настав час довести, що це були не пусті слова. Росія розв’язала війну в Європі», – сказав він.
Росія має зіткнутися з жорсткішими санкціями, упевнений він. Необхідно заборонити російському Сбєрбанку використовувати SWIFT, країни мають припинити купувати російську нафту, яка тепер заплямована українською кров’ю, заборонити російським суднам заходити до портів; а тверда валюта російських фінансових інститутів у США, Швейцарії, Японії, Великій Британії та Євросоюзі має бути заморожена.
Україні також знадобляться зобов’язання щодо підтримки постійного потоку необхідних озброєнь. «Щоб зупинити Путіна, будуть потрібні рішучі та негайні кроки. Нам потрібні літаки. Потрібні ефективні системи ППО та ПРО. Нам потрібно захистити наше небо, щоб російські літаки та ракети не вбили більше мирних жителів», – пише міністр.
«Росія та Путін мають бути повністю ізольовані. Російські посли та представники мають бути виключені з міжнародних організацій. Бойкоти та заборони на культурні та спортивні заходи мають бути розширені», – вважає він.
Немає часу чекати чи вагатися, каже Кулеба: «ніколи більше» має стати закликом до дії, а не урочистою, але порожньою обіцянкою.

Поделиться публикацией