ЗАХІДНІ КРАЇНИ ПІДПИСАЛИ СПІЛЬНУ ЗАЯВУ ПРО НАГАЛЬНУ НЕОБХІДНІСТЬ МОДЕРНІЗАЦІЇ ППО УКРАЇНИ

Західні країни підписали спільну заяву про нагальну необхідність модернізації ППО України

Західні країни 21 березня підписали спільну заяву «Про невідкладну необхідність модернізації ППО України», заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Сьогодні Чехія, Естонія, Польща, Франція, Грузія, Німеччина, Ірландія, Латвія, Литва, Нідерланди, Швеція, Велика Британія та США підписали спільну заяву «Про невідкладну необхідність модернізації системи ППО України». Щиро вдячний за підтримку України у цей непростий час» , – написав Стефанчук у твіттері у понеділок.

Одночасно у фейсбуці Стефанчук уточнив, що «в тексті заяви йдеться, що всі ці країни з нами стоятимуть за нас».

«Представники різних країн світу вимагають рішучих дій щодо встановлення миру в Україні. А саме: підтримувати військову та цивільну оборону України — забезпечити захист повітряного простору та припинити пересування ворожої техніки на території України. Це можна зробити за допомогою постачання протитанкової та протиповітряної зброї. Надати гуманітарну допомогу — забезпечити доставлення продуктів і ліків в українські міста, які обстрілюють і бомбардують; врятувати поранених і біженців. Захистити українські ядерні об’єкти, які становлять загрозу для всіх сусідніх держав», — наголосив спікер.

Він додав, що важливо, щоб Росія визнала свою відповідальність за дотримання Женевських конвенцій.

Поделиться публикацией