ЗАВДЯКИ ОНОВЛЕННЮ ВИРОБНИЧИХ ПОТУЖНОСТЕЙ НА «ІСКРІ» ОЧІКУЄТЬСЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ВИРОБНИЦТВА

З 2018 року КП НВК «Іскра» отримала близько 400 одиниць нового устаткування.
Про це йдеться в інтерв’ю начальниці управління технологічної підготовки виробництва КП НВК «Іскра» Олени Курти для Security Talks з Валентином Бадраком.
«На сьогодні вже передано у власність підприємства близько 400 одиниць обладнання та пристосувань. Тобто це і великі верстати й невеликий допоміжний інструментарій для цих верстатів. Всі вони тепер у власності підприємства на балансі, введені в експлуатацію і використовуються для виготовлення нових зразків техніки», — розповіла начальник управління технологічної підготовки виробництва КП НВК «Іскра» Олена Курта в інтерв’ю Security talks.


«У планах, до кінця 2021 року освоїти ще близько 300 одиниць обладнання», — додала вона.
При цьому, мова йде не лише про станки для виготовлення чи обробки механічних деталей, а й про надсучасне устаткування для виробництва власної вітчизняної мікроелектроніки. Подібне «імпортозаміщення» суттєво спрощує та здешевлює виробництво.
«Цей модуль був покупним до цього. Його орієнтовна вартість була 160 тисяч гривень. Зараз ми виготовляємо цей модуль за 47 тисяч. На станцію 36Д6 таких модулів йде до 10 штук, а на станцію 80К6К1 їх необхідно до 30 штук», — відзначив начальник монтажно-складального виробництва НВК «Іскра» Максим Поляков.
Завдяки подібному оновленню, на держпідприємстві очікують вже в найближчі роки значно збільшити обсяги виробництва.
«За нашими розрахунками, якщо сьогодні у нас річний валовий дохід підприємства 1,5-1,6 млрд гривень, незабаром «Іскра» має «перейти Рубікон» у 2 мільярди, а за рахунок експорту вона має його ще збільшити десь до 2,2-2,5 млрд гривень в сьогоднішніх цінах», — зазначив директор НВК «Іскра» Юрій Пащенко.

Поделиться публикацией