ЕКІПАЖІ ТАКТИЧНИХ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ «ТОЧКА-У» ВІДПРАЦЮВАЛИ ТОЧНЕ НАВЕДЕННЯ НА ЦІЛІ

Екіпажі тактичних ракетних комплексів «Точка-У», що несуть бойове чергування на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим, за сигналом здійснили марш, зайняли вогневі позиції та відпрацювали точне наведення на цілі.

Про це 6 жовтня ц.р. повідомив «Лівий берег».

Тренування з нанесення умовних ракетних ударів відбувалося на одному з полігонів бойової підготовки, що на Херсонщині, в умовах, максимально наближених до бойових, повідомляє Командування об’єднаних сил ЗСУ.

За словами командувача об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, підрозділ швидко вийшов у район бойового застосування та здійснив топографічну прив’язку перед проведенням поодиноких і групових пусків по місцях зосередження повітряного та морського десанту умовного противника.

Як повідомив командувач, задля виходу з-під можливого удару військові змінили позиційний район і здійснили умовні пуски по ракетних комплексах, аеродромах, захищених об’єктах і командних пунктах. Крім того, бойові розрахунки ракетного підрозділу відпрацювали дії в умовах радіаційного та хімічного зараження місцевості, а також з відбиття нападу диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.

Поделиться публикацией