ДП «ЖИТОМИРСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД» УСПІШНО ВИКОНАЛО ДОЗ-2020

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), яке входить до складу Укроборонпрому, успішно виконало державне оборонне замовлення поточного року. Міністерству оборони України передано понад 100 одиниць техніки.

Про це 18 грудня ц.р. повідомили в прес-службі ДК «Укроборонпром».

Згідно з умовами договору, машини пройшли повний цикл капітального та регламентного ремонту. Відновлено боєздатність усіх систем та агрегатів, замінено несправні прилади, перевірено роботу озброєння тощо. Крім того, на БМП встановлено сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли вітчизняного виробництва, а також фари інфрачервоного випромінювання та освітлювальні фари з сучасними діодними лампами.

Варто додати, що цьогоріч ЖБТЗ розпочав оснащувати вітчизняну бронетехніку гусеничними стрічками виробництва харківського Заводу імені В.О. Малишева, який також входить до складу Укроборонпрому. Крім того житомирське підприємство опанувало і власне виробництво гусениць. Раніше така продукція постачалася лише з-за кордону та з постачанням виникали проблеми. Перша партія машин із гусеничними стрічками ЖБТЗ була передана у війська в серпні. Ця техніка працює без жодних нарікань.

Наразі в рамках програми імпортозаміщення Житомирський бронетанковий завод виробляє не тільки власні гусениці, а й багато інших комплектуючих для вітчизняної техніки.

 

Поделиться публикацией