ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВИРОБНИЦТВА ЗБРОЇ ЧЕХІЯ ПРАЦЕВЛАШТУЄ ТИСЯЧІ ФАХІВЦІВ З УКРАЇНИ

Для нарощування виробництва зброї Чехія працевлаштує тисячі фахівців з України на своїх оборонних підприємствах.

Про це 12 грудня ц.р. повідомив Мілітарний, посиючись на заяву заступника міністра оборони Чехії Томаша Копечного в ефірі Czech Radio.

За його словами, домовленості про це було досягнуто під час зустрічі прем’єр-міністра Петра Фіали та президента України Володимира Зеленського у жовтні.

Також, за словами заступника міністра, ці домовленості будуть вигідні для обох сторін, оскільки чеським підприємствам оборонної промисловості не вистачає кваліфікованих працівників.

Доприкладу, за його словами, компанії Tatra з холдингу Czechoslovak Group бракує п’ятисот працівників.

Томаш Копечний наголосив, що кінцева кількість українських працівників буде обчислюватися тисячами. Але все залежить від того, як будуть нарощуватися виробничі потужності чеських оборонних компаній.

Наприкінці жовтня міністри оборони України та Чехії Олексій Резніков та Яна Чорнохова обговорили подальшу співпрацю з посилення Збройних Сил України.

За підсумками зустрічі Резніков анонсував понад 50 проєктів за участю Чехії для зміцнення української армії.

“Чудова зустріч з моєю чеською колегою Яною Черноховою. На порядку денному: 50+ проєктів для посилення армії України за участі Чехії” – написав Резніков.

Міністри обох країн обговорили поточну ситуацію перебігу бойових дій з російськими загарбниками та постачання озброєння й техніки для українського війська.

 

 

 

 

Поделиться публикацией