ДК «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» ПІД ЧАС КАРАНТИНУ НАРОСТИВ ВИРУЧКУ ТА ВДВІЧІ ЗБІЛЬШИВ ПРИБУТОК – ФІНЗВІТНІСТЬ ЗА ПІДСУМКАМИ ПІВРІЧЧЯ

У першому півріччі 2020 року державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», збільшила чистий дохід від реалізації продукції  на 36,6% порівняно з аналогічним періодом 2019 року – до 1,53 млрд грн.

Про це 29 липня повідомив офіційний сайт Держконцерну.

«Попри серйозні обмеження в роботі через пандемію та карантин у більшості країн-партнерів компанії, «Укрспецекспорт» збільшив обсяг реалізації продукції військового та подвійного призначення на світових ринках. При цьому нам вдалося суттєво збільшити рентабельність наших продажів. У результаті чистий прибуток компанії за 6 місяців цього року збільшився у 2,2 рази порівняно з 2019 роком – до 150 млн грн», – повідомив генеральний директор Держкомпанії Вадим Ноздря.

За його словами, така динаміка розвитку компанії зумовлена успішністю виконання низки зовнішньоекономічних контрактів та впровадженням нових стандартів операційного управління.

Зокрема, в цьому році «Укрспецекспорт» поставив Міністерству оборони України бойові машини піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України, виконав зовнішньоекономічний контракт на постачання радіолокаційної техніки іноземному замовнику та розпочав співпрацю з Пакистаном у сфері авіаремонтну військових літаків.

 

«Укрспецекспорт» є одним з найбільш системних та ефективних спецекспортерів «Укроборонпрому». Світова криза, призупинення авіасполучень, всесвітній карантин не завадили компанії покращити показники діяльності у першому півріччі цього року. Зі зміною керівництва в УСЕ розпочалася трансформація і перебудова внутрішніх процесів, змінилася культура ведення бізнесу. Сьогодні Укрспецекспорт демонструє позитивну динаміку у своїй роботі і стабільно наповнює бюджет країни валютними надходженнями, що є надзвичайно важливим для зміцнення економічного потенціалу нашої країни та стабільності роботи підприємств-учасників Концерну», – прокоментував фінансові показники компанії генеральний директор ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус.

Державна компанія з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення “Укрспецекспорт” – державне підприємство, регулювання, координацію та контроль за діяльністю якого, відповідно до законодавства, здійснює Державний концерн “Укроборонпром”. Компанія є уповноваженим державою посередником у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення, а також товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю.

Поделиться публикацией