ДК «УКРОБОРОНПРОМ» РОЗРОБИВ ПРОЕКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ЗАКОНУ ПРО ДЕРЖАВНЕ ОБОРОННЕ ЗАМОВЛЕННЯ — П.БУКІН

ДК «Укроборонпром» розробив проект нової редакції закону про державне оборонне замовлення, що передбачає побудову нової системи згідно із практикою НАТО.

На цьому наголосив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Павло Букін на круглому столі в Укрінформі «Проблеми реформування ОПК України. Шляхи та можливості реалізації реформи» 12 вересня ц.р.

«Концерном разом з експертним середовищем розроблена нова редакція закону про державне оборонне замовлення. Ми його з весни вже розробляли, і зараз проходить фінальна вичитка тексту», — зазначив він.

Гендиректор концерну підкреслив, що система, врегульована чинним законом про ДОЗ, «є хибною, запозиченою з Радянського Союзу».

«Вона створює неринкову залежність постачальників від замовників. Надає переваги замовнику в цих відносинах», — підкреслив він.

За його словами, до розробки законопроекту залучались представники НАТО, експертні організації, Міністерство оборони, приватні підприємства.

Генеральний директор державного концерну  «Укроборонпром» Павло Букін також зазначив, що держконцерн приймає активну участь в обговоренні формату та  функцій центрального органу виконавчої влади і підкреслив, що У ДК є  «своя думка», яка полягає в недоцільності створення такого органу як окремого міністерства.

«На сьогоднішній день Концерн не підтримує ідею створення цього органу як окремого міністерства…Нас в принципі влаштує будь-яка форма, яка дозволить оперативно вирішувати проблемні питання галузі», — зазначив гендиректор Укроборонпрому.

 

 

Поделиться публикацией