ДК «УКРОБОРОНПРОМ» ПРЕДСТАВЛЯЄ СВОЇ РОЗРОБКИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ MSPO-2018 У ПОЛЬЩІ

ДК «Укроборонпром» представляє свої розробки на 26-ій міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2018. Про це повідомили на офіційному сайті держконцерну 4 вересня ц.р.

В повідомленні йдеться про те , що 4 вересня, у польському місті Кельце.

Зокрема ДП «Миколаївський бронетанковий завод» у Польщі презентує макет бойової розвідувальної машини БРМ «Мангуст». Це – двовісна броньована розвідувальна плаваюча машина, з усіма ведучими колесами, з незалежною підвіскою 4х4. БРМ має підвищену прохідність, здатна розвивати по шосе швидкість до 100 км/год та з ходу долати водні перешкоди.

Також на українському стенді представлено макети бронетранспортерів БТР-4МВ (ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова»), БТР-3Е1 (ДП «Київський бронетанковий завод»), БТР-70Ді-02 «Вітязь» та розвідувально-дозорної машини БРДМ-2Ді (ДП «Миколаївський бронетанковий завод»), а також іншу продукцію українських підприємств, що входять до бронетанкового кластеру «Укроборонпрому».

Чимало експонатів на стенді – виробництва ДАХК «Артем»: протитанкова керована ракета «Комбат» калібру 125 мм, авіаційні керовані ракети Р-27Р та Р-27ЕТ, некеровані авіаракети РС-80КО.  Від ДП «Машинобудівна фірма «Артем» – комплекси активного захисту «Заслон» та «Заслон-Л», термобаричні гранати РГТ-27С та РГТ-27С2.  А Державне Київське конструкторське бюро «Луч» представляє у Польщі легкий переносний ракетний комплекс «Корсар».

Зазначимо, що військово-технічне співробітництво України та Польщі має важливе значення для підвищення обороноздатності обох країн та для посилення конкурентності на зовнішніх ринках. Одним із вдалих прикладів є спільний проект зі створення системи залпового вогню ZRN-01 Stokrotka. Ця зброя стала результатом співпраці ДК «Укроборонпром» з одним з найбільших приватних об’єднань польського оборонно-промислового комплексу WB Group.

У ході MSPO-2018 заплановано низку зустрічей та переговорів щодо стратегічної співпраці українських та польських оборонних підприємств.

MSPO – щорічна найбільша виставка досягнень оборонної промисловості у Польщі та Центральній Європі. Вона організовується та поводиться під патронатом президента Республіки Польща. Україна бере участь у заході з 2014 року. Цьогорічна виставка у Кельце триватиме до 7 вересня.

 

Поделиться публикацией