ДЕСАНТНИЙ КАТЕР «СВАТОВЕ» ЗАВЕРШИВ РЕМОНТ

Десантний катер «Сватове» після завершення всіх етапів випробувань завершив ремонт на Миколаївському суднобудівному заводі.

Про це повідомляє 1 червня ц.р. повідомив Український мілітарний портал, посилаючись на Миколаїв – місто корабелів.

Напередодні відбувались випробування в акваторії Миколаївського Суднобудівного Заводу (МСЗ), сьогодні 26 травня 2020 року.

Під час ремонту повністю відновлено конструкції корпусу та зовнішню обшивку, відремонтовано систему головного двигуна, валопроводи, гвинто-стернову систему, якірно-швартовну систему, механізм десантної апарелі, електромеханічну частину тощо.

Нагадаємо, що у лютому на ДП «Миколаївському суднобудівному заводі» після завершення докової частини ремонту спустили на воду десантний катер «Сватове».

Під час ремонту повністю відновлено конструкції корпусу та зовнішню обшивку, відремонтовано систему головного двигуна, валопроводи, гвинто-стернову систему, якірно-швартовну систему, механізми десантної апарелі, електромеханічну частину тощо.

Згодом державне підприємство «Миколаївський Суднобудівний Завод» уклало додаткову угоду з ВМС ЗС України про виконання ремонту електрообладнання на десантному катері «Сватове».

Коротка довідка про катер:

Десантний катер «Сватове», пр. 1176, шифр «Акула»(Ondatra class за класифікацією NATO) призначений для транспортування та висадки особового складу морського десанту та підрозділів сил спеціального призначення.

Катер має відкритий трюм і носову апарель. Висока маневреність забезпечується двома гребними гвинтами в роздільно-керованих поворотних насадках. Це дозволяє успішно виконувати десантно-транспортні операції біля морського узбережжя, здійснювати вивантаження на необладнаний берег. Пристосований для перевезення завантаженої колісної та гусеничної техніки, яка самостійно виходить на берег по носовій апарелі, може буксирувати інші плавзасоби.

 

Загальні технічні характеристики:

 

Водотоннажність: 107,3 тонн

Довжина: 24,5 метрів

Ширина: 5,2 метрів

Осадка: 1,55 метрів

Силова установка: 2 дизелі 3Д6 по 300 к.с.

Швидкість: 11,5 вузлів

Екіпаж: 6 осіб

Нагадаємо, що інформація про капітальний ремонт десантного катеру «Сватове» у Миколаєві на ДП «МСЗ» з’явилася у вересні 2018-го року. Через рік – у серпні 2020-го на сторінці Миколаїв – місто корабелів, було опубліковано знімки з процесу відбудови корпусу десантного катеру.

За тією ж інформацією 93% конструкцій корпусу та зовнішньої обшивки було замінено в ході ремонту десантного катеру «Сватове».

Поделиться публикацией