ДЕПУТАТИ НІМЕЦЬКОГО БУНДЕСТАГУ ЗАКЛИКАЛИ УРЯД ФРН НЕГАЙНО ПІДТРИМАТИ УКРАЇНУ

Депутати німецького Бундестагу закликали уряд ФРН негайно підтримати Україну та надати більше зброї: бойові машини піхоти Marder та танки Leopard 2.

Про це 12 вересня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на DW.

Голова комітету у закордонних справах Міхаель Рот із Соціал-демократів (СДПН) канцлера Олафа Шольца заявив, що Захід у цілому має зробити все можливе, щоб допомогти Україні досягти перемоги.

«У цій новій фазі війни Україні потрібна зброя, яка дозволить звільнити території, окуповані росією, і постійно тримати їх під своїм контролем. Захід, зокрема США, Німеччина, Франція та Польща, мають тут швидко скоординувати свої дії та адаптувати свої поставки до нової ситуації», — сказав Рот медіагрупі Funke.

Він сказав, що здається все більш реалістичним, «що Україна може виграти цю війну, і зробити це як вільна, демократична країна, зберігаючи свою територіальну цілісність».

Голова Комітету з питань оборони Марі-Агнес Штрак-Ціммерманн з орієнтованої на бізнес Вільних демократів (FDP) заявила німецькому інформаційному агентству dpa, що Німеччина зобов’язана допомогти зберегти демократію.

«Німеччина повинна негайно зіграти свою роль в успіхах України та поставити захищені машини — БМП «Мардер» і основний бойовий танк «Леопард-2», — сказала вона в неділю.

Поделиться публикацией