ГЕНДИРЕКТОР BAYKAR MAKINA ВИКЛЮЧИВ ПОСТАЧАННЯ БЕЗПІЛОТНИКІВ РОСІЇ

Компанія Baykar Makina не постачала і ніколи не постачатиме свою продукцію в росію, оскільки підтримує суверенітет України та її боротьбу за незалежність.

Про це генеральний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар сказав у коментарі телеканалу CNN, повідомив Укрінформ.

“Туреччина та Україна мають стратегічний рівень відносин, особливо в аерокосмічній та оборонній галузі. Це роки зусиль. Туреччина підтримує Україну бойовими безпілотниками, ми також закуповуємо в України двигуни для безпілотників. Ми побудували відносини з Україною за принципом win-win, що дає переваги обом країнам. І у цьому сенсі ми чітко підтримуємо Україну”, — сказав Байрактар.

Відповідаючи на запитання щодо ймовірності постачання продукції Baykar Makina у росію керівник компанії запевнив, що цього ніколи не станеться.

“Ми не постачали та не забезпечували їх (росію — ред.) і ніколи цього не робитимемо. Ми підтримуємо Україну, підтримуємо її суверенітет, її боротьбу за свою незалежність фактично”, — заявив Байрактар.

Як повідомлялося, компанія Baykar Makina 27 червня оголосила про безкоштовну передачу трьох ударних безпілотників для потреб ЗСУ, на які було зібрано кошти в межах проєкту «Народний Bayraktar» Сергія Притули.

Крім того, Baykar Makina вирішила передати Україні безкоштовно БПЛА Bayraktar TB2, на який зібрали кошти у Литві.

Нині у Польщі також триває збір коштів на Bayraktar для України.

Поделиться публикацией