В УКРАЇНІ УСПІШНО ВИПРОБУВАЛИ ПЕРШИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ДРОН-КАМІКАДЗЕ

Вітчизняне ДП ДГЗП «СпецТехноЕкспорт», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», продемонструвало відеоролик з випробувань нового українського ударного безпілотного літального апарата.

Таку інформацію повідомив http://defence-ua.com/ 5 листопада ц.р., посилаючись на офіційний канал ДП «СпецТехноЕкспорт» на відеохостингу YouTube.

Повідомляється, що ударній дрон-камікадзе був розроблений «Компанією оборонних і радіоелектронних технологій» (ТОВ «КОРТ»). Він здатний нести бойову частину вагою до 3 кілограмів і може знищити більшість цілей на полі бою. Система БПЛА використовує передові комп’ютерно-навігаційні технології для відстеження цілі на основі візуального каналу з інтегрованої камери EO. Українська розробка відрізняється не тільки ефективністю, ще і є значно дешевшою у порівнянні зі своїми аналогами.

Максимальна злітна вага дрону становить 8 кг. Він має довжину 1,78 м та розмах крил 2,3 м. Завдяки використанню електродвигуна, БПЛА важко помітити. Також двигун дозволяє апарату залишатися в повітрі до 40 хвилин на крейсерській швидкості до 70 км/год, (максимальна 150 км/год).

За словами розробників, дана система здатна знищувати цілі на відстані до 30 кілометрів з похибкою не більше 2 метрів.

Поделиться публикацией