В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ МІЛІТАРІ МЕДІА ЦЕНТР, ЯКИЙ СПРИЯТИМЕ РОБОТІ УКРАЇНСЬКИХ ТА ІНОЗЕМНИХ ЖУРНАЛІСТІВ

На базі Міністерства оборони 18 серпня розпочав роботу Мілітарі Медіа Центр, який стане обʼєднаним медійним майданчиком, де акумулюються усі комунікаційні спроможності сил оборони та безпеки України.

Про це 18 серпня ц.р. повідомили в пресслужбі МОУ.

За словами заступника міністра оборони Ганни Маляр, центр має забезпечити просування єдиної інформаційної політики щодо відсічі збройній агресії рф проти України. На це буде спрямована спільна інформаційна робота комунікаційних підрозділів силових відомств.

“З початком широкомасштабної агресії ми стикнулися з інформаційними викликами, яких раніше не було. Втім, ми добре впорались з ними та набули унікального досвіду. Наші цілі сьогодні – стати єдиним голосом сил безпеки і оборони. Адже ми разом на всіх фронтах включно з інформаційним. Ми маємо стати надійним джерелом інформації у сфері оборони. Разом, співпрацюючи і доповнюючи одне одного, ми зможемо дати обʼємнішу картину подій, що розгортаються на фронті”, — наголосила Маляр.

У складі центру взаємодіятимуть представники комунікаційних підрозділів Міноборони, Збройних сил, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Нацполіції, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій, Управління держохорони та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Укроборонпрому.

У МОУ зауважили, що Мілітарі Медіа Центр сприятиме роботі українських та іноземних журналістів, які висвітлюють російсько-українську війну. Тут відбуватимуться брифінги, пресконференції, інформування про поточні події за участю представників силових структур держави, дискусійні та експертні панелі, присвячені тематиці обороноспроможності України.

Поделиться публикацией