В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ НОВУ ВЕРСІЮ МОРСЬКОГО ДРОНА

В Україні розробили нову версію морського дрона

Волонтери показали нову версію українського військового морського безпілотника.

Про це повідомив портал “Мілітарний”.

Імовірно, дрони мають бойову частину та будуть використовуватися як ударні проти російських морських об’єктів.

Зараз в Україні будують флот морських безпілотних апаратів, який має захистити акваторії українських морів та не давати активно працювати російським бойовим кораблям.

Безпілотні надводні апарати багатопрофільного призначення — унікальна українська розробка.

Дрони можуть брати участь у дальній розвідці, спостереженні за береговою активністю, супроводі та підтримці традиційного флоту, конвоюванні торгових суден, коригуванні ракетних уражень та артилерії, захищати українські пункти базування та протидіяти десантним операціям.

Перші представлені українські морські дрони були оснащені системою автопілотування, відеопідсистемами, в тому числі нічного бачення, резервними модулями зв’язку та бойовою частиною.

Також у комплекс входить наземна автономна станція управління, система транспортування і зберігання, центр обробки даних.

На корпусі нової версії не видно антени Starlink та інших приладів, які, ймовірно, встановили в корпусі.

Нагадаємо, 22 березня у Росії заявили, що російські військові нібито відбили атаку надводних безпілотників на окупований Севастополь.

«Загалом до цієї години знищено три об’єкти. Вони намагалися проникнути в бухту, наші моряки по них вели вогонь зі стрілецької зброї. Також відпрацювала ППО по повітряній цілі», – розповів так званий керівник Севастополя Михайло Развожаєв.

Поделиться публикацией