В УКРАЇНІ КАТАСТРОФІЧНА СИТУАЦІЯ ІЗ ЗАХИСТОМ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПІДПРИЄМСТВА ОПК

В Україні склалася катастрофічна ситуація із захистом інформації про оборонні підприємства у відкритих реєстрах. Про це повідомила Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України NAUDI.

Незважаючи на дію воєнного стану, зараз така інформація абсолютно не захищена. Наприклад, будь-хто через відкриті дані може дізнатися, де будуватиметься завод із виробництва ударних БАК, а заплативши невелику суму за доступ до митної бази – отримати інформацію, хто і звідки завозив 120 мм мінометні постріли для українських Сил оборони.

Доступ до реєстрів потрібно обмежити, і зробити це негайно. NAUDI піднімає це питання вже чотири місяці поспіль – зверталися і до РНБО, і до Служби безпеки України, і до Кабінету міністрів. Усі відомства визнають важливість проблеми, але час іде, а фактичної реакції досі немає.

Враховуючи нагальність питання, Національна асоціація підприємств оборонної промисловості України NAUDI звернулася до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля із закликом негайно втрутитися в ситуацію. «Така ситуація є неприпустимою, вона безпосередньо впливає на стан обороноздатності нашої держави», – вважають в об’єднанні оборонних підприємств.

Поделиться публикацией