В США ВІЙСЬКОВІ ТЕСТУЮТЬ ВАКЦИНИ ВІД COVID-19 НА ПРИМАТАХ

Медичний дослідний інститут інфекційних захворювань армії США в місті Фредерік, штат Меріленд, розпочав проводити випробування потенційних вакцин від коронавірусу COVID-19 на людиноподібних приматах.

Про це 8 квітня ц.р. повідомив «Укрінформ», посилаючись на заяву представника Пентагону Джонатана Гофмана на брифінгу.

Зазначається, що загалом Пентагон бере участь у п’яти клінічних випробуваннях вакцин, а також підтримує зусилля у цьому напрямку інших федеральних агентств.

«Я думаю, що для всіх важливо мати на увазі, що цей процес йде настільки швидко, наскільки можливо», — заявив на брифінгу Пауль Фрідріхс, бригадний генерал ВПС США, який служить хірургом Об’єднаного штабу.

За його словами, клінічні випробування на невеликій групі людей розпочнуться, якщо випробування на тваринах будуть успішними.

За даними сайту Worldоmeter, станом на ранок 8 квітня у світі зафіксовано 1 431 951 випадок коронавірусу, зокрема 82 085 людей загинули, 302 209 одужали.

У США від коронавірусу загинуло 1 970 осіб. Це найбільша кількість смертей від коронавірусу, яку зареєстрували в країні за добу.

Нині в країні найбільша кількість заражених коронавірусом у світі — 400 540 осіб, з них 12 857 загинули (16 сьогодні) і 21 711 одужали.

Поделиться публикацией