В РФ ФОРМУЮТЬ БОЙОВИЙ АРМІЙСЬКИЙ РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД

У південному військовому окрузі Російської Федерації формують бойовий армійський резервний склад — БАРС. Це свого роду другий фронт із запасників, яких в першу чергу закличуть до ладу в надзвичайній ситуації.

Про це 17 серпня ц.р. повідомив портал «Новости ВПК».

Наприклад, якщо виникне загроза збройного конфлікту або агресії проти нашої країни. У мирний час резервістів готуватимуть на військових зборах, а всі умови їх тимчасової служби, в тому числі фінансові, пропишуть в спеціальному контракті.

БАРС планують зібрати чималий — 38 тисяч чоловік. Судячи зі слів начальника організаційно-мобілізаційного управління округу Костянтина Запатоцкого, його укомплектують після жорсткого відбору кандидатів. З кожним з резервістів укладуть контракт. Він передбачає певні виплати, відповідні військовим званням, посади, тривалості тимчасового перебування на службі і характером виконуваних там задач. «Так, за три доби на заняттях офіцер отримає до 10 тисяч рублів. Сержант і солдатів — до 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян», — пояснив Запатоцкій.

При укладанні першого контракту в залежності від його тривалості резервісту покладена одноразова виплата. Офіцеру — до 66 тисяч рублів, солдату та сержанту — до 39 тисяч рублів. Їх також забезпечать безкоштовною медичною допомогою, а в форс-мажорних обставин — страховими виплатами. «З усіх боків резервіст буде захищений, як і діючий кадровий військовий», — пояснив Запатоцкій. Він додав, що за «тимчасовим військовим» на час армійських зборів зберігається основне місце роботи.

З функціоналом резервістів в штабі ЮВО теж визначилися. Запатоцкій сказав, що серед доручених їм завдань будуть охорона і оборона особливо важливих об’єктів військового та державного призначення, підтримання правопорядку, ліквідація наслідків стихійних лих.

Поделиться публикацией