В РФ КІЛЬКІСТЬ МОБІЛІЗОВАНИХ МОЖЕ СЯГАТИ 500 ТИСЯЧ – ДОСЛІДЖЕННЯ

Судячи з даних про кількістьтермінових шлюбів серед призовників у РФ, мобілізованих Кремлем для участі у війни проти України може бути не 300 тисяч, як повідомляли раніше, а пів мільйона.

Про це повідомляється в розслідуванні опозиційного видання Медіазона.

У жовтні журналісти взялися за схем оцінювати кількість мобілізованих за кількістю термінових весіль — тоді чоловікам із повістками дозволили одружуватися одним днем, без місячного очікування, як зазвичай.

«Дані за минулий 2022 рік показують: після офіційного закінчення мобілізації весіль поменшало, але окремі чоловіки з повістками приходять до загсів досі. Це не є свідченням нової хвилі мобілізації — чоловіки одружуються за місцем служби або повертаються додому у звільнення. Нові зведення загсів дозволили уточнити нашу оцінку числа призваних по всій Росії за активний період мобілізації у вересні та жовтні: понад 527 тисяч осіб», – пояснюють на сторінках видання.

Причина поспіху з оформленням стосунків – дружини мобілізованих можуть розраховувати на компенсації у разі їх загибелі на фронті.

Видання вирахувало ймовірну кількість мобілізованих, відштовхуючись від  даних із 50 регіонів, де одружилися майже 25 тисяч чоловіків, які отримали повістки. Маючи інформацію про кількість чоловіків призовного віку, які не перебували у шлюбі, видання дійшло висновку, що в цих регіонах призвали близько 240 тисяч осіб, а по всій Росії – понад 525 тисяч.

 

Поделиться публикацией