В РФ ЗАЯВЛЯЮТЬ ПРО СТВОРЕННЯ 13 ШТУРМОВИХ БРИГАД

В РФ заявляють про створення 13 штурмових бригад

Російський «Центр анализа стратегий и технологий» на шпальтах свого неофіційного блогу bmpd виклав зведені дані з відкритих джерел по формуванням нових підрозділів армії РФ, узагальнюючи за весь період 2022-2024 років. Інформацію проаналізував DEFENSE EXPRESS.

Найперше, що тут привернуло увагу – рашисти заявляють, що в них було сформовано аж 13 штурмових бригад із «добровольців», напряму підпорядкованих Міноборони РФ. Схоже, що тут мова саме про ті підрозділи, із яких формуються ті самі штурмові загони «Шторм-Z», тому на цьому пункті варто зосередити окрему увагу.

Для початку, ворожі ресурси заявляють наступний перелік бригад:

 

розвідувально-штурмові – «Волки» (1-ша за нумерацією), «Сибирь» (4-та) і «Терек» (5-та), «им. Святого Георгия Победоносца» (7-ма), «Дон» (10-та), «Днепр» (11-та), «Медведи» (81-ша) та «Север-Z»;

штурмові – «Конвой» (3-тя), 49-та (без власної назви), «Ветераны» (60-та штурмова), «Урал» (137-ма) та 139-та (без власної назви).

Стверджується, що базою для створення таких бригад стали різноманітні «добровольчі» батальйони та загони, які ще в 2022 році були створені регіональними адміністраціями РФ, і потім підпорядковані Міноборони РФ.

І також – загони «бойового армійського резерву» БАРС, які з самого початку підпорядковувались Міноборони РФ, заявляється про існування 35 підрозділів «батальйон/загін», які належали до БАРС.

Яка принципова різниця між поняттям «штурмова бригада» та «розвідувально-штурмова бригада» — не деталізується. Стверджується, що ці всі бригади переважно мають батальйонну структуру, за виключенням 10-ої «Дон», до складу якої входить 17-ий «Донський козачий генерала Бакланова» полк.

При цьому рашисти також стверджують, що «часткова мобілізація» восени 2022 року в самій РФ дала контингент, якого вистачило на формування близько 100 нових «мобілізаційних» мотострілецьких, танкових та артилерійських полків. І також – що за результатами примусової мобілізації на тимчасово окупованій частині Донбасу окупанти сформували 21 полк «мобілізаційного резерву», які були потім придані кадровим частинам армії РФ. Крім того, рашистські пабліки також заявляють, що із «добровольців» було сформовано 116-ту бригаду особливого призначення «Росгвардії», яка оперує на тимчасово окупованому Донбасі, і до складу якої входять 900-ий («Оплот»), 901-ий та 902-ий полки.

Поделиться публикацией