В РФ ГОТУЮТЬСЯ ДО ПОЯВИ В ЗСУ F-16: ОЗБРОЇЛИ СУ-30 РАКЕТАМИ ВЕЛИКОЇ ДАЛЬНОСТІ

У мережі ширяться кадри з винищувачем Су-30 морської авіації ВМФ РФ, на який встановлена ракета великої дальності Р-37М. Відповідне відео опублікували РосЗМІ. На ньому показаний зліт винищувача Су-30СМ2 з трьома ракетами великої дальності Р-37М.

Літак — зі складу морської авіації ВМФ РФ. Це може свідчити про те, що їх модернізація до рівня за програмою 2021 року, в межах якої була розширена номенклатура озброєння, вже розпочалася. Повідомляється, що ці винищувачі розміщені на авіабазі Саки на території тимчасово окупованого Криму.

Наявність літаків із цим типом озброєння має в теорії забезпечити кращі можливості ворога у збитті українських крилатих ракет Storm Shadow/SCALP-EG. Крім того, на відміну від перехоплювачів МиГ-31 винищувачі Су-30 є більш поширеними у складі ПКС РФ та морської авіації, що разом з інтеграцією далекобійних ракет може розширити можливості для перехоплення повітряних цілей.

Ракета Р-37М має максимально заявлену дальність польоту до 300 км, а також вбудовану систему радіокорекції.

Під час використання літаками Су-30СМ2 цих ракет після пуску літаку не обов’язково продовжувати надавати корекцією власною РЛС. Ці задачі може виконувати модернізований А-50У. Використання ракет цього типу наразі не обмежене перехоплювачами МиГ-31, а інтегроване на винищувачі Су-35С, а також Су-30СМ2.

Поделиться публикацией