В ЗСУ МОЖУТЬ З’ЯВИТИСЯ ПРОБЛЕМИ З ХАРЧУВАННЯМ

Офіс президента звернувся до керівників обласних державних адміністрацій та керівництва Києва, щоб вони були готові безоплатно допомогти військовим частинам Збройних сил в організації харчування через можливі проблеми на тлі пандемії коронавіруса.

Про це 24 березня ц.р. повідомив портал DT,UA, посилаючись на заступницю глави Офісу президента Ганну Коваленко.

За її словами, проблеми можуть з’явитися через затримку підписання контрактів з компаніями, які надають послуги з харчування у військових частинах.

«Компанії, які повинні були надавати послуги з харчування у військові частини ЗСУ, поінформували Міноборони України, що у зв’язку з коронавірусом і, як вони вважають, «форс-мажором» не в змозі цього забезпечити. Міністерство оборони прийняло рішення продовжити до 31 грудня 2020 року договори про закупівлю послуг з харчування, які діяли в попередньому році. Підготували відповідні зміни до бюджету, затвердили їх на Кабміні. Тепер зміни чекають рішення Верховної Ради, — пояснила Коваленко.

Так, за попередньою домовленістю, компанії будуть поставляти харчування ЗСУ до 25 березня. Кабінет міністрів терміново подав законопроект про продовження договорів 2019 року, який тепер має розглянути Верховна Рада.

Поделиться публикацией