В АДМІНІСТРАЦІЇ БАЙДЕНА НЕ МАЮТЬ ЖОДНИХ СУМНІВІВ, ЩО ШИРОКА ПІДТРИМКА УКРАЇНИ ЗБЕРЕЖЕТЬСЯ ПІД ЧАС 118-Ї СЕСІЇ КОНГРЕСУ

В адміністрації Байдена не мають жодних сумнівів, що широка підтримка України збережеться під час 118-ї сесії Конгресу США, яка офіційно розпочалася у вівторок.

Про це 3 грудня ц.р. повідомив Укрніформ, посилаючись на заяву під час брифінгу речника Держдепартаменту США Неда Прайса.

«Ми абсолютно впевнені, що наш підхід в питанні України й надалі матиме підтримку обох партій», — сказав представник зовнішньополітичного відомства.

Він нагадав, що востаннє Конгрес продемонстрував це наприкінці грудня, коли ухвалив двопартійною більшістю масштабний пакет оборонної, економічної та гуманітарної підтримки України та союзників у Європі. Це фінансування, за його словами, розраховане, в тому числі на забезпечення допомоги українцям, які були змушені залишити свої домівки, а також країнам, які підтримують українських біженців.

«Під час взаємодії з Конгресом ми почули як від демократів, так і від республіканців, що вони розуміють необхідність і надалі підтримувати український народ», — підкреслив Прайс.

Речник Держдепу пояснив, що йдеться про принципи глобального мирного порядку, започаткованого майже вісім десятиліть тому. І якщо дозволити росії чинити агресію проти її мирного сусіда, то не лише вона сприйме це як карт-бланш, а й інші подібні країни.

«Тому це важливо для нас, це важливо і для Конгресу, аби ми зберігали такий підхід», — сказав представник Держдепартаменту США.

У цьому зв’язку Прайс зауважив, що велика кількість членів Конгресу минулої сесії, які працюватимуть і тепер, висловлюють широку підтримку народу й уряду України.

 

Поделиться публикацией