ВІЙСЬКОВІ БАЗИ США В ІРАКУ ОБСТРІЛЯЛИ РАКЕТАМИ

Авіабазу США поблизу іракського міста аль-Асад та базу американських і коаліційних сил в місті Ербіль обстріляли ракетами.

Згідно з Міністерством оборони США повідомило, що Іран випустив більше дюжини ракет по двох іракських базах, де розташовуються американські військові.

Офіційний представник Пентагону Джонатан Хоффман заявив, що Іран випустив понад десяток ракет по авіабазі аль-Асад, де знаходяться війська США, а також по базі американських і коаліційних сил в місті Ербіль. Хоффман додав, що Пентагон оцінює збиток, завданий атаками.

«Днями, у відповідь на іранські загрози, Пентагон ухвалив всі необхідні заходи для захисту нашого персоналу і партнерів. Ці бази знаходилися в стані підвищеної готовності через ознаки того, що іранський режим планував атакувати наші сили і інтереси в регіоні» – зазначив офіційний представник США

Іранське державне телебачення повідомило, що іранський Корпус вартових ісламської революції (IRGC), «завдав удару по авіабазі США аль-Асад в Іраку десятками ракет». IRGC попередив США про більш «нищівні відповіді в разі нової агресії». У IRGC заявили, що завдадуть удару по будь-якій регіональній державі, яка стане платформою для агресії США.

Прессекретар Білого дому Стефані Гриша повідомила, що президент США Дональд Трамп був проінформований про ракетні атаки.

«Нам відомі повідомлення про напади на американські об’єкти в Іраку. Президент був проінформований і уважно стежить за ситуацією і консультується зі своєю командою національної безпеки», — зазначила вона.

Поделиться публикацией