ВОРОГ МАЄ ВЕЛИКУ ПРОБЛЕМУ З КОМПЛЕКТУВАННЯМ РЕЗЕРВУ – ГЕНШТАБ

Від початку бойових дій в Україні 31 батальйонно-тактична група російських військ втратила боєздатність, подекуди агресори здаються в полон цілими групами.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб Збройних сил України повідомляє у Фейсбуці.

Станом на 06:00 12 березня сили оборони України дають гідну відсіч та стримують наступальну операцію збройних сил росії на всіх напрямках. Зокрема в Поліському, Сіверському, Південнобузькому операційних районах противник має великі втрати у живій силі та техніці, зупинений та намагається закріпитися на раніше захоплених рубежах.

На Донецькому напрямку під час спроб просунутися вперед російські війська дістали гідну відсіч від українських захисників та були зупинені на окремих напрямах, на решті — ворог суттєво зменшив темпи просування.

Від початку бойових дій 31 батальйонно-тактична група противника, що діяла на території України, втратила боєздатність.

За результатами бойових дій більшість підрозділів збройних сил російської федерації, що мали безпосередній вогневий контакт з підрозділами Збройних сил України, деморалізовані. Морально-психологічний стан особового складу противника продовжує знижуватися, фіксуються випадки здачі в полон окремими групами.

Протягом останніх трьох діб спостерігається рух малих груп дезертирів противника в напрямку державного кордону. Ворог відчуває велику проблему з комплектування резерву.

ЗСУ у злагодженій взаємодії з іншими складовими сектора безпеки й оборони держави та силами національного спротиву стримують масований наступ російських військ.

Поделиться публикацией