ВМС ЗС УКРАЇНИ СПІЛЬНО З БЕРЕГОВОЮ ОХОРОНОЮ США ПРОВЕЛИ В ЧОРНОМУ МОРІ ТРЕНУВАННЯ

ВМС ЗС України спільно з Береговою охороною США провели в Чорному морі тренування типу PASSEX.

Про це 11 травня ц.р. повідомив портал Арміяinform.

В акваторії Чорного моря відбулись тренування типу PASSEX із залученням сил та засобів Військово-Морських Сил ЗС України, Берегової охорони Сполучених Штатів Америки таморська Морської охорони Державної Прикордонної Служби України.

Тренування проводилось з метою посилення рівня безпеки в Чорному морі та підвищення взаємосумісності екіпажів кораблів України і США для виконання спільних морських операцій (завдань) у складі багатонаціональних тактичних груп за стандартами та процедурами, ухваленими державами-членами та партнерами НАТО.

 

‒ Це дуже дієвий інструмент, який наближає український флот до стандартів Північноатлантичного альянсу, – наголосив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

У заході були задіяні патрульний катер типу Айленд «Старобільськ», гелікоптер Мі-14 ВМС ЗС України, патрульний катер берегової охорони США Hamilton та флагман Морської охорони ДПС України корабель «Григорій Куроп’ятников».

‒ Тренування типу PASSEX направлені насамперед на взаємосумісність кораблів різних країн. Останнім часом вони тривають у складі тактичної групи у взаємодії з ДПСУ та морською авіацією національного флоту, – додав командувач українських ВМС.

 

Екіпажі кораблів та катерів відпрацювали елементи з тактичного маневрування, сигналовиробництва з використанням міжнародної системи сигналів, висвітлення морської обстановки в районах інтенсивного цивільного судноплавства, тренування зі зв’язку, відбиття ударів засобів повітряного нападу противника тощо.

Після закінчення тренування в морі американські військові моряки провели показове заняття для українських колег із різноманітних тематик на борту катера Берегової охорони США Hamilton.

 

 

Поделиться публикацией