БЕЗПІЛОТНИКАМИ ЗНИЩЕНО РІСІЙСЬКИЙ ПУНКТ УПРАВЛІННЯ НА ТАНКЕРІ

11 березня 2024 року внаслідок успішного повітряного удару Повітряними Силами ЗС України, в районі Кінбурської коси було знищено танкер під прапором рф «Механік Погодін», який росіяни використовували як пункт управління. Про це повідомили ПС ЗСУ.

Танкер «Механік Погодін» IMO № 9598397, належав російській компанії VEB — Leasing OJSC (Санкт-Петербург), яка була внесена до санкційного списку. На виконання Указу президента України «Про рішення РНБО від 02 травня 2018 року «Про застосування та скасування  економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та згідно рішення Херсонського окружного адміністративного суду у серпні 2018 року танкер «Механік Погодін»  був заарештований і до літа 2023 року знаходився на території Херсонського морського порту. Після підриву росіянами дамби Каховської ГЕС танкер викинуло на берег Кінбурської коси, яку тимчасово контролюють росіяни.

В подальшому, противником на згаданому судні було розгорнуто спостережний пост для ведення розвідки, а також засоби РЕБ. Судно періодично використовувалося як платформа для нанесення ударів FPV-дронами по території Херсонської області.

Поделиться публикацией