БЕЗПІЛОТНИЙ АВІАЦІЙНИЙ КОМПЛЕКС FLY EYE ПРИЙНЯТО НА ОЗБРОЄННЯ В ЗСУ

Безпілотний авіаційний комплекс (БАК) Fly Eye поля бою у листопаді ц.р. прийнято на озброєння в Збройні сили України.

Як повідомили інформаційному агентству «Оборонно-промисловий кур’єр» в Міноборони України, БАК Fly Eye призначено для ведення повітряної оптико-електронної розвідки об’єктів та рухомих сил противника у видимих та інфрачервоних діапазонах довжин електромагнітних хвиль. Зокрема, тривалість польоту БАК 2 – 3 години, а дальність польоту відстань – до 50 км.

У військовому відомстві поінформували, що БАК Fly Eye входить до складу нового українсько-польського розвідувально-ударного комплексу «Сокіл».

14 вересня 2017 р. на полігоні Гончарівське Чернігівської області відбулися випробування цієї системи озброєнь.

Як зазначали ЗМІ, випробування стали результатом багаторічної роботи українських приватних оборонних підприємств, інтегратором якої виступило ПАТ «ЧеЗаРа», та польського приватного виробника оборонної продукції компанії WB Electronics SA., що входить до групи компанії WB Group.

За інформацією секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова, одне із завдань, яке ставила Рада національної безпеки і оборони України перед вітчизняним обороно-промисловим комплексом, — «налагодження виробництва якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування».

Відомо, що розвідувально-ударний комплекс «Сокіл» складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин. За переконанням О.Тучинова, він здатний «знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії».

Поделиться публикацией