АНТИВОЄННИЙ РУХ В РФ ПІДРИВАЄ ЗАЛІЗНИЧНІ СПОЛУЧЕННЯ – БРИТАНСЬКА РОЗВІДКА

Губернатор Бєлгородської області повідомив, що 24 жовтня вибуховий пристрій пошкодив залізницю біля села Новозибково, що приблизно за 15 км від російсько-білоруського кордону. Як зазначають у розвідці міністерства оборони Великої Британії, лінія є основним залізничним сполученням між Росією та південною Білоруссю.

Про це 26 жовтня ц.р. повідомив портал DT,UA.

Відповідальність за інцидент взяла на себе російська антивоєнна група «Стоп вагони» (STW). Це принаймні шостий інцидент диверсії на інфраструктурі російської залізниці, за який STW заявила про себе з червня.

«Це частина ширшої тенденції дисидентських нападів на залізниці як у Росії, так і в Білорусі. Російська влада раніше обмежувала присутність STW в Інтернеті», — вважають британські аналітики.

Для розгортання сил в Україні російські військові в першу чергу покладаються на залізничний транспорт, але з мережею протяжністю понад 33 000 км, здебільшого через ізольовані території, систему надзвичайно складно захистити від фізичних загроз.

«Російське керівництво буде ще більше стурбоване тим, що навіть невелика група громадян достатня для протидії конфлікту, щоб вдатися до фізичного саботажу», — додають у британській розвідці.

Поделиться публикацией