АКТИВНІСТЬ У ВИРОБНИЧОМУ СЕКТОРІ РОСІЇ У ГРУДНІ ЗРОСЛА ДО НАЙШВИДШИХ ТЕМПІВ ЗА ОСТАННІ МАЙЖЕ СІМ РОКІВ

Активність у виробничому секторі Росії у грудні зросла до найшвидших темпів за останні майже сім років, однак обсяги нових експортних замовлень скорочуються другий місяць поспіль.

Про це 29 грудня ц.р. повідомив Укрінформ, посилаючись на Reuters та дані американського медіахолдингу S&P Global.

Згідно із даними S&P Global, Індекс ділової активності (PMI) для російської промисловості зріс із 53,8 у листопаді до 54,6 у грудні. Це був найвищий показник для Росії з січня 2017 року. Виробництво зростало найбільшими темпами за сім років, а нові замовлення знову різко зросли.

«Однак більший клієнтський попит був зосереджений на внутрішньому ринку, оскільки нові експортні замовлення падали другий місяць поспіль», — йдеться у заяві медіахолдингу.

Найшвидше з липня падіння нових операцій з-за кордону було спровоковане зменшенням кількості запитів від клієнтів на ключових експортних ринках, пояснили у S&P Global.

Попри те, що російські виробники потерпають від логістичних потрясінь через західні санкції та високу вартість імпортних товарів, темпи інфляції у Росії пом’якшуються.

Окрім цього, незважаючи на дефіцит робочої сили в Росії, з безробіттям на рекордно низькому рівні у 2,9%, підприємства збільшили кількість персоналу, намагаючись скоротити відставання у роботі.

Поделиться публикацией