АВІАБУДІВНА КОМПАНІЯ AIRBUS ВІДМОВИТЬСЯ ВІД ПОСТАЧАННЯ ТИТАНУ З РОСІЇ

Авіабудівна компанія Airbus пообіцяла відмовитися від постачання титану з Росії, зазначивши, що це займе кілька місяців через труднощі із сертифікацією нових постачальників.

Про це 2 грудня ц.р. повідомив Цензор.нет, посилаючись на  виконавчого директора Airbus Defence & Space Майкла Шоеллхорна під час брифінгу.

«Ми перебуваємо в процесі відокремлення від Росії, коли йдеться про титан. Це питання місяців, а не років…Я не можу назвати вам точну дату, це відносно складний процес із сертифікацією та всім іншим, що потрібно в авіації, але це відбудеться «, – зазначив він.

За даними джерел агентства, компанія збільшила закупівлю титану в США та Японії та вивчає нових постачальників. Водночас сертифікація нових постачальників за стандартами аерокосмічної галузі може тривати роки.

Шоеллхорн заявив, що Airbus більше не потребує російського титану для військової продукції, але «нетривалий час» він буде необхідний для виробництва цивільних літаків.

«Наразі Airbus, як і раніше, закуповує певний відсоток російського титану, але ми точно знаходимося на шляху до того, щоб стати незалежними від нього», – зазначив він.

 

Поделиться публикацией