«АВТОКРАЗ» ПОЧАВ ПЕРЕДАВАТИ ПЕРШІ АВТОМОБІЛІ ІЗ ЗАМОВЛЕННЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Кременчуцький автомобільний завод («АвтоКрАЗ») передав партію сідельних тягачів для Збройних Сил України.

Про це 25 січня ц.р. повідомила «Кременчуцька газета»

Повідомляється, що ПрАТ «АвтоКрАЗ» 25 січня, почав передавати перші автомобілі із замовлення Міністерства оборони України.

Зі слів технічного директора автомобільного заводу Сергія Дуня, це сідельні тягачі КрАЗ-6510ТЕ, виготовлені саме на замовлення українських військових.

«Їх спроєктували під вимоги замовника, тобто, військових. Автомобілі пройшли комісію, відомче випробування Міністерства оборони України. Усунено зауваження, уточнено конструкторську документацію. Наказом Міністра оборони України ці автомобілі поставлено на забезпечення», – зазначив С. Дунь.

Автомобілі повинні працювати у складі автопоїзду для перевезення важкої військової техніки Збройних Сил України.

«Цей автомобіль має потужність 450 кінських сил. Це велика потужність для такого класу автомобілів. Автоматиична коробка передач. Це теж новий елемент для наших військових. Тут є гідролебідка – 15 тонн. Це дає можливість витягувати на напівпричіп важку техніку. У тому числі, яка непридатна для використання після бою. На цих автомобілях сідельно- зчіпний пристрій, який має три ступені свободи. Це забезпечує більш якісну роботу автопотяга на дорогах із нерівною поверхнею», – розповів С.Дунь.

 

Поделиться публикацией