АВСТРАЛІЙСЬКА КОМПАНІЯ ELECTRO OPTIC SYSTEMS ПІДГОТУВАЛА ПЕРШУ ПАРТІЮ АНТИДРОНОВИХ СИСТЕМ SLINGER ДЛЯ УКРАЇНИ

Австралійська компанія Electro Optic Systems підготувала першу партію антидронових систем Slinger для України.

Про це 2 жовтня ц.р. повідомив Мілітарний, посилаючись на видання ABC.

Перша партія у кількості десяти систем будуть передані Україні до кінця року, та забезпечать захист від невеликих дронів.

Система Slinger може встановлюватись на цивільні пікапи, що покращує мобільність самої системи, а також забезпечує можливість встановлення на будь-яку відповідну автотехніку.

Система складається з однієї 30-мм гармати Bushmaster M230LF та кулемета калібру 7.62 мм FN MAG. В поєднані з оптико-електронною системою та радаром, комплекс демонструє високу точність проти малорозмірних повітряних цілей по типу DJI Phantom.

Виробник заявлення про можливість знищення квадрокоптера DJI Matrice на дальності у 1.4 км, та DJI Phantom на дальності 1 км. Дальність виявлення цілей оптико-електронною системою становить 12 км з використанням денного каналу, та 13.7 з використанням нічного каналу.

Перші повідомлення про передачу систем Slinger з’явились 29 серпня 2023 року на офіційному сайті EOS. Компанія має передати Україна 160-х систем Slinger, які будуть використовуватись мобільними підрозділами протиповітряної оборони.

Маса системи близько 400-кг, що дозволяє встановлювати більшість колісного автотранспорту як цивільного, так я військового призначення.

Slinger може використовувати програмовані осколково-фугасні боєприпаси з радіочастотним наближенням, що дозволяє системі уражати невеликі дрони.

Швидкість стрільби такої гармати становить 100 або 200 пострілів на хвилину з використанням тепловізора і приладів нічного бачення.

Варто зазначити, що для установки на бронетранспортери М113 українська влада замовила 110 цих систем, ще 50 замовила приватна компанія “Практика”.

Компанія планує встановити ці модулі на свої бронемашини. Загальна сума замовлення сягає близько 170 мільйонів доларів.

 

Поделиться публикацией